Blog > Komentarze do wpisu
Co dalej?
    Podczas rodzinnej kolacji Danielle próbuje popełnić samobójstwo. Rany okazują się powierzchowne, jednak cała rodzina udaje się na terapię do psychologa. Sesja kończy się awanturą. Tom w końcu odkrywa, czym chciałby się zająć. Postanawia otworzyć pizzerię. Lynette nie jest zachwycona pomysłem męża. Stara się ostudzić jego entuzjazm. Rozwścieczona zachowaniem Carlosa Gabrielle zaprasza do domu na randkę przystojnego biznesmena. Susan dowiaduje się, dlaczego Mike traktuje ją z niechęcią. Odkrywa, że to wina Edie, która podstępem odebrała jej ukochanego. Postanawia wziąć go na wycieczkę. Porywa Mike'a ze szpitala. Julie niechętnie zgadza się udzielić korepetycji Austinowi. Chłopak opowiada jej o swojej trudnej przeszłości.


    Dawna sąsiadka Orsona, Carolyn Bigsby opowiada Bree o tajemniczym zniknięciu jego pierwszej żony. Pokazuje zdjęcia z obdukcji lekarskiej po pobiciu Almy. Bree żąda od męża wyjaśnień. Edie wciąż odwiedza Mike'a w szpitalu. Dzięki jej staraniom ich związek staje się coraz poważniejszy. Gabrielle i Carlos z pomocą prawników dzielą swój majątek. Każde z nich stosuje sprytne sztuczki, by dostać to, na czym im zależy. Ich wzajemne relacje są coraz gorsze. Susan stara się uniknąć spotkania z Ianem. On jednak nie daje za wygraną. Zaprasza ją na wydawane przez siebie przyjęcie. Tom pokazuje Lynette lokal, który zamierza przerobić na pizzerię. Kobieta jest oburzona, że podpisał umowę najmu bez jej zgody. Między nimi dochodzi do kolejnej kłótni. Susan, po kilku wypitych z przyjaciółkami drinkach, postanawia pojechać do Iana.


źródło: http://moviestars.blox.pl/resource/o_polsat.gif
poniedziałek, 01 października 2007, adler001

Polecane wpisy

  • Longoria na sportowo!

    Fotki Evy z kampanii reklamowej, firmy odzieżowej - Bebe Sport. 1 2 3 4 5 6

  • Longoria na sportowo!

    Fotki Evy z kampanii reklamowej, firmy odzieżowej - Bebe Sport. 1 2 3 4 5 6

  • Dwa Najbliższe odcinki

    Ian po raz pierwszy zaprasza Susan do swojego domu. Okazuje się, żemężczyzna mieszka w okazałej rezydencji. Ma nawet służącego. Tenostatni jednak nie traktuje S
Najlepsze Strony Filmowe

1x19 07% Zapraszam na Bloga